SKUP AUT

505 444 242

Skup aut Pruszków: Najlepszy skup samochodów w Warszawie

 

Jesteśmy Warszawską firmą, która nieprzerywanie od 1999 roku działa w branży motoryzacyjnej. W ciągu 17 lat aktywności udało nam się rozwinąć markę do takiego stopnia, aby płacić naszym klientom gotówką tego samego dnia. Jeśli znajdujesz się na naszej stronie to dobrze. Czytaj dalej, a szybko do nas zadzwonisz!

Skup aut Pruszków: Jakie auta skupujemy?Naszą firmę interesują wszystkie marki i wszyscy producenci. Nie musimy się rozwodzić nad przeznaczeniem tych samochodów, ale uspokajamy - one wracają na szosy w lepszym stanie, niż możecie przypuszczać ;-) Nasza taktyka biznesowa jest bardzo prosta, bo polega na uczciwości. Nie znamy żadnych mechaników samochodowych ani pracowników okręgowych stacji diagnostycznych. Polegamy na naszych urządzeniach diagnostycznych, które zawsze zabieramy do klienta (lub posiadamy w firmie, jeśli to on nas odwiedza). Są to specjalistyczne narzędzia, które badają grubość lakieru, wiele rodzajów ciśnienia, stan silnika, pompowtrysków, instalacji gazowych i wiele, wiele innych. Z obserwacji rynku wynika, że jesteśmy najlepiej przygotowaną ekipą do pracy!

Skup aut Pruszków: Kiedy i jak płacimy? To chyba najważniejszy punkt naszej oferty, prawda? Płacimy zawsze tego samego dnia, zanim podpiszemy umowę z klientem. Preferujemy płatność gotówką, ale chętnie wykonamy też przelew błyskawiczny. Jeśli klient jest wobec nas w porządku - nie oszukujmy się, zostawimy mu coś ekstra na dobrą butelkę złocistego trunku :-) Nie boimy się używać stwierdzenia, że jesteśmy wiodącym skupem samochodów na terenie Warszawy. Przekonasz się o tym sam kontaktując się z nami. Zapraszamy zatem do działu "o nas" oraz "kontakt".

 

 Nasz skup oferuje najlepsze ceny w całej Warszawie, bo zależy nam na zadowoleniu klienta. Właściwie nie ma dla nas różnicy czy faktycznie jesteś właścicielem drogiego auta czy tańszego. Bo każdego musimy traktować z należnym mu szacunkiem. W obu przypadkach gdybyśmy cie urazili, nasz Skup Aut Pruszków byłby skończony. Gwarantujemy, jakość obsługi i najlepsze ceny w regionie, a nawet jeszcze dalej. Sprawdź nas! Umów się z naszymi pracownikami, na darmową wycenę twojego samochodu. Uprzejmi fachowcy przyjadą na wyznaczone przez ciebie miejsce, o wyznaczonej godzinie i wycenią twoje auto najdokładniej jak będą potrafili, a uwierzcie, potrafimy wiele. Specjaliście Skupu Aut Pruszków zwrócą uwagę na Stan techniczny, stan wizualny, datę produkcji auta i jego przebieg. Zadbamy by każda transakcja była bezpieczna i dokonywana w przyjaznych warunkach. Przecież nie chcemy żeby nasz punkt poszedł z dymem… Mamy także wyjątkową ofertę, dla każdego z Was. Możecie przesłać nam zdjęcia swojego auta, a my z przyjemnością go orientacyjnie wycenimy. Zależy nam na tym, by każdy wiedział, że sprzedając nam swoje auto może liczyć na najlepsze ceny. Skontaktuj się z nami już w tej oto właśnie chwili. Nie trać czasu, zadzwoń na telefon lub napisz na naszego maila. Z szczerą gościnnością przywitamy Was, w naszym Skupie Aut Pruszków. Serdecznie zapraszamy. 

Tel: 505 444 242