SKUP AUT

505 444 242

Jesteś zainteresowany sprzedażą - dowiedz się więcej

 

 

   Sprzedaż używanego samochodu jest sprawą prostą i przyjemną pod warunkiem że nie damy się oszukać.Niestety w dzisiejszych czasach należy uważać praktycznie na każdym kroku, w szczególności jeśli sprzedajemy lub kupujemy jakąś droższą rzecz typu nieruchomość czy samochód.

   Należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach które są wszystkim znane i oczywiste, a jednak ciągle ktoś zostaje oszukany w podobny sposób.

   Sprzedaż na giełdzie samochodowej wymaga dość dokładnego przygotowania samochodu do sprzedaży tak aby wyróżniał się wśród innych. Czasy gdy przy wjeździe ustawiała się kolejka po nasze auto już odeszły i chyba raczej nie wrócą. Gdy już mamy szczęście i trafi się chętny odkupić nasze auto, często w pośpiechu i zamieszaniu, z umową pisaną na kolanie łatwo popełnić błąd, często przekonani przez nabywcę godzimy się na nie do końca jasną sprzedaż. Najpopularniejsze to umowy komisowe, umowy bez kupującego, zakup na inną osobę, zapłata mniejszej kwoty. Łatwo też paść ofiarą kradzieży.

    Nie zapominajmy o tym że tylko umowa kupna gwarantuje pozbycie się zobowiązań do sprzedawanego pojazdu, jesteśmy pewni że auto nie zostanie użyte do napadu, nie odpowiemy za zdjęcia z wszechobecnych fotoradarów, wyrejestrujemy samochód, nie będziemy odpowiadali za brak ubezpieczenia, za szkody spowodowane pojazdem  - możliwości jest naprawde wiele.

   Zachowajmy ostrożność podczas sprzedaży poprzez ogłoszenia ponieważ tak naprawdę nie wiemy kto przyjedzie i z jakimi zamiarami, no i oczywiście ile czasu trzeba będzie poświęcić niekoniecznie sprzedając auto.

   Pamiętajmy że umowę zawsze zawieramy z tą osobą którą widzimy, jeśli jest to firma dokumenty podpisuje właściciel z którym właśnie się spotkaliśmy lub handlowiec który dysponuje pieczątką firmową oraz imienną, podpisuje się swoim nazwiskiem w imieniu firmy.

 

   Zachęcamy do skorzystania z usług naszego skupu